Najpierw była grupa przyjaciół i wspólne wyjazdy. Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej ludzi, kolejne pomysły i rzeczy, które działy się trochę same. Ktoś przyprowadzał znajomych, ktoś zorganizował rejs, a ktoś pokazał, że góry to nie tylko szczyty, ale przede wszystkim odkrywanie siebie.
I tak powstał nasz team – Mistral Team. Rejsy, wyprawy, szkolenia czy działania charytatywne to tylko tło. Najważniejsi są ludzie – ci, którzy to wszystko tworzą.
I nagle okazuje się, że to nie jest tylko wyjazd. To coś, do czego chce się wracać. Czy to kolejny rejs, wyprawa, spotkanie… a może wspólne działanie czy po prostu rozmowa przy piwie.
Chcesz nas poznać?